na stiahnutie - INIT združenie

Prejsť na obsah

na stiahnutie

TeamViewer je užitočný nástroj pre kompletnú vzdialenú správu počítačov v lokálnej sieti ale aj cez internet. Na vzdialenom spravovanom počítači musí byť spustený TeamViewer klient. Program taktiež umožňuje chat komunikáciu a bezpečný prenos súborov medzi vzdialenými počítačmi. Program je kompatibilný s VNC a klientskú aplikáciu je možné spúšťať bez inštalácie ako službu na pozadí.

Total Commander je jeden z najprepracovanejších súborových manažérov, ktorý umožňuje rýchlu a efektívnu správu súborov s veľkým množstvom pokročilých funkcií a podporných nástrojov. Pre svoje jednoduché ovládanie je Total Commander obľúbený ako medzi začiatočníkmi, tak aj medzi profesionálmi.

WinRAR patrí medzi najpopulárnejšie programy, ktoré slúžia na kompresiu dát. Veľkú obľubu medzi používateľmi si získal vďaka najlepšiemu kompresnému pomeru, vaše dáta zbalí do archívu s čo najmenšou možnou veľkosťou za čo najkratší čas. Ďalšou výhodou archivátora WinRAR je intuitívne, graficky jednoduché prostredie.

Picasa je bezplatný softvér pre správu, katalogizáciu, úpravu a prezeranie fotografií a obrázkov. Základom programu je kvalitné a rýchle vyhľadávanie, vďaka ktorému pre Picasa nie je problém nájsť a vytriediť všetky obrázky na vašom počítači, digitálnom fotoaparáte alebo externom disku. Nájdené fotografie a obrázky potom môžete ďalej editovať (odstránenie červených očí, orezanie, pridanie textu, ...) a usporadúvať do albumov a kolekcií. Program tiež umožňuje jednoduché zdieľanie obrázkov. Tie možno poslať emailom, publikovať na webe alebo nahrať do webového albumu.

CCleaner 5.19
CCleaner je vynikajúci nástroj pre údržbu Vášho systému. S jeho pomocou ľahko odinštalujete nepotrebné programy a zbavíte sa cookies, neplatných registrov i dočasných súborov. S jeho pomocou ľahko uvoľníte miesto na preplnenom HDD alebo nastavíte, ktoré aplikácie sa majú po štarte počítača samy spúšťať. Dokáže tiež z Windows odstrániť históriu rôznych programov, ako sú internetové prehliadače alebo multimediálne prehrávače.

VLC media player vyniká predovšetkým schopnosťou prehrávať hudobné a video multimediálne formáty. VLC media player si poradí s velkým množstvom formátov a nie je mu cudzie aj streamovanie po sieti.

Spybot Search & Destroy vyhľadáva a ničí nežiaduce spyware vo Vašom počítači. Spoľahlivo z počítača odstráni všetok spyware, malware, adware, keyloggery aj trójske kone. Okrem toho tiež Spybot dokáže vymazať všetky stopy, ktoré za sebou pri práci v počítači zanecháte. To znamená cookies, registre, história navštívených stránok v prehliadačoch.


Návrat na obsah